تور صربستان | جاذبه‌های گردشگری صربستان
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
تور سنگاپور | جاذبه‌های گردشگری سنگاپور
تور سنگاپور | جاذبه‌های گردشگری سنگاپور
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

تور مالدیو مدتی است که در کشورمان از متقاضیان زیادی برخوردار شده. این امر البته امری عجیب نیست چرا که مالدیو پر است از جاذبه‌های گردشگری و قطعاً کشوری ست که هر گردشگری را پس از سفر راضی خواهد کرد. مرکز ساحل شنی درخشان با در نظر داشتن متقاضیان زیاد سفر به مالدیو، امکان رزرو تور مالدیو را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب برای متقاضیان فراهم کرده است. در صورتی که شما هم جزو متقاضیان سفر به مالدیو هستید می‌توانید برای رزرو تو مالدیو در برهه‌ی زمانی مورد نظرتان با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۸۹۳۸ تماس بگیرید. ضمناً چنان‌چه ابهامی در ارتباط با تور مالدیو در ذهن‌تان وجود دارد، می‌توانید با تماس با همان شماره، از مشاوره‌ی کارشناسان مرکز ساحل شنی درخشان بهره‌مند شوید. با سفر به مالدیو از طریق تور مالدیو ساحل شنی درخشان، سفری به‌یادماندنی را تجربه خواهید کرد.

مختصری در مورد کشور مالدیو

مالدیو کشوری ست پر از جزیره؛ در واقع مجموع ۱۱۹۲ جزیره در اقیانوس هند در نزدیکی کشورهای هند و سریلانکا، «مالدیو» نام گرفته است. البته تمامی این ۱۱۹۲ جزیره مسکونی نیستند، اما آن چه که قابل توجه است این است که از میان این جزیره‌های متعددی، یک سری جزیره هستند که اصلاً مردمان مالدیو در آن‌ها زندگی نمی‌کنند بلکه حکومت مالدیو این جزیره‌ها را جزیره‌های گردشگری کرده تا بتواند از ورود گردشگران به کشور بخشی از منابع اقتصادی را تأمین کند. جالب است بدانید که گردشگری نه تنها یکی از پایه‌های اقتصاد مالدیو است بلکه اصلاً مهم‌ترین پایه‌ی اقتصاد مالدیو است.

این که گردشگری پایه‌ای‌ترین منبع اقتصادی مالدیو است نشان می‌دهد که مالدیو جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد که گردشگران برای دیدن آن‌ها و لذت‌بردن از اقامتی کوتاه‌مدت در مالدیو وارد این کشور می‌شوند. در ادامه در مورد این جاذبه‌های گردشگری صحبت خواهد شد. اما پیش از آن بد نیست یک سری اطلاعات دیگر در ارتباط با مالدیو را مرور کنیم.

جمعیت مالدیو کم‌تر از ۵۰۰ هزار نفر بوده و مساحت آن هم ۲۹۸ کیلومتر مربع است. از همین رو می‌توان مالدیو را کم‌جمعیت‌ترین و کوچک‌ترین کشور آسیایی به حساب آورد. ضمناً دین رسمی کشور مالدیو، اسلام است.

ماله پایتخت زیبای کشور مالدیو است و کاملاً به شکل جزیره است. تصویر این شهر را در پایین می‌بینید:

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

جاذبه‌های گردشگری مالدیو

مالدیو بسیار زیباست. این امر هم ناشی از جغرافیای این کشور است و هم آن ناشی از رسیدگی‌هایی که حکومت مالدیو به این کشور کرده. بالأخره گردشگری مهم‌ترین اساس اقتصاد این کشور است و باید هم هر ساله بودجه‌ی قابل توجهی برای زیباتر ساختن کشور کنار گذاشته شود. از مهم‌ترین و مشهورترین جاذبه‌های گردشگری کشور مالدیو می‌توان موارد زیر را نام برد:

۱- رستوران سابسیکس

تور مالدیو

این رستوران کاملاً زیر آب است. با حضوران در رستوران سابسیکس می‌توانید لذت غذا خوردن در زیر آب‌های اقیانوس هند را تجربه کنید.

۲- کاخ مولی آگه

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

کاخ مولی آگه یکی از قدیمی‌ترین کاخ‌های مالدیو است. این کاخ در قدیم همواره محل اسکان حکومتیان بوده اما چند سالی است که از آن به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری مالدیو استفاده می‌شود. با تور مالدیو اگر به این کشور سفر کردید حتماً دیدن از کاخ مولی آگه را در برنامه‌تان بگذارید.

۳- مسجد جامع ماله

 

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

دین رسمی مالدیو اسلام است و از همین رو چند مسجد در این کشور وجود دارند. از میان مسجدهای ماله پایتخت مالدیو، مسجد جامع این شهر از شهرت بیش‌تری برخوردار است. معماری این مسجد بسیار زیباست و از همین رو از آن هم به عنوان یک مکان مهم مذهبی و هم به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری مالدیو استفاده می‌شود.

۴- جزیره مافوشی

 

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

جزایر گردشگری زیادی در مالدیو هستند و قطعاً جزیره مافوشی اگر بهترین‌شان نباشد یکی از بهترین‌شان است. امکانات زیادی در سواحل جزیره مافوشی وجود دارند و حتماً با ورود به این جزیره ساعات خوبی را سپری خواهید کرد. امکان قایقرانی و حتی موج سواری نیز در آب‌های منتهی به این جزیره فراهم است. همچنین هتل‌ها و رستوران‌های بسیار لوکسی در این جزیره وجود دارند و خلاصه تمامی شرایط مهیا هستند تا بتوانید ساعت لذت‌بخشی را در این جزیره سَر کنید.

۵- جزیره وادهو و ساحل درخشان آن

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

جزیره وادهو سوای تمامی زیبایی‌هایی که دارد به سبب سواحل درخشان‌اش مشهور است. اگر نزدیک غروب به سواحل این جزیره بروید شاهد درخشش امواج آب خواهید بود. گفته می‌شود علت درخشش امواج در سواحل این جزیره وجود نوعی باکتری در آب است. اگر با تور مالدیو به این کشور سفر کردید به هیچ وجه دیدن سواحل این جزیره را از دست ندهید.

۶- جزیره با آتول

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

این جزیره را بهشت کوچک زمین می‌نامند. فوق‌العاده زیبا و دلنواز است و واقعاً اگر مالدیو همین یک جزیره را داشت باز هم کشوری بود که سفر به آن ارزش هزینه‌های‌اش را داشته باشد. آب‌ خوش‌رنگ، ساحل سفید با شن‌های بسیار نرم، نخل‌های فوق‌العاده و آسمانی آبی از ویژگی‌های شاخص این منطقه از مالدیو هستند.

۷- ساحل مصنوعی ماله

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

امکانات رفاهی بسیار زیادی در این ساحل وجود دارند و راه برای کارهای مفرح بسیاری در این منطقه هموار است. نمی‌توان به ماله سفر کرد و یک روز را در ساحل مصنوعی ماله نگذراند.

۸- جزیره باتالا

 

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

این جزیره یکی از کوچک‌ترین جزیره‌های مالدیو است، اما در عین حال یکی از بهترین مکان‌های تفریحی مالدیو است. کوچکی این جزیره به گونه‌ای است که شاید اصلاً بتوانید کل آن را در یک ربع هم بگردید، اما آن چیزی که در این جزیره مهم است ساحل آن و امکاناتی است که این ساحل دارد.

جزیره باتالا در نزدیکی فرودگاه قرار دارد و بد نیست ساعاتی را نیز در این جزیره سپری کنید.

فرودگاه ابراهیم نصیر ماله

تور مالدیو | جاذبه‌های گردشگری مالدیو

بهترین فرودگاه مالدیو در نزدیکی پایتخت این کشور بوده و یکی از بهترین و لوکس‌ترین فرودگاه‌های آسیا است. نام این فرودگاه، «ابراهیم نصیر ماله» یا «ولانا» است و نکته‌ی جالب توجه در مورد آن این است که همچون بسیاری دیگر از مکان‌های مالدیو، این فرودگاه و باند فرود آن روی آب هستند. ضمناً برای آن که از فرودگاه به مرکز شهر بروید یا باید از نوعی هلی‌کوپتر استفاده کنید و یا آن که از قایق‌های موتوری بسیار شیک بهره ببرید. یعنی رفت‌وآمدتان از فرودگاه ماله تا مرکز شهر ماله نیز با هیجان‌های خاص خود همراه است.

چند نکته در ارتباط با سفر به مالدیو

  • اختلاف ساعت مالدیو با ایران یک ساعت و نیم است.
  • پرواز از تهران به ماله ۶ الی ۷ ساعت طول می‌کشد. عمدتاً پرواز از تهران به ماله مستقیم نیست، بلکه در دوحه توقفی کوتاه وجود دارد.
  • ویزا مالدیو برای ۳۰ روز رایگان است.

تور مالدیو | تور مالدیو ارزان

تور مالدیو مخصوص کسانی است که قصد هزینه‌کردن دارند و می‌خواهند ۵ الی ۷ شب فوق‌العاده را در جزایر اقیانوس هند سپری کنند. اگر شما نیز چنین وضعیتی دارید می‌تواند برای رزرو تور مالدیو با کارشناسان ساحل شنی درخشان تماس بگیرید. همانطور که در بالا هم گفته شد، با تماس با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ هم امکان رزرو تور مالدیو برای‌تان فراهم است و هم آن که می‌توانید پرسش‌های خود در ارتباط با تور مالدیو را از کارشناسان ما بپرسید و تمام و کمال پاسخ سوالات‌تان را دریافت کنید.

شماره تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماماً در اختیار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

ساحل شنی درخشان