تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

تور وارنا | جاذبه‌های گردشگری تور وارنا
تور وارنا | جاذبه‌های گردشگری تور وارنا
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
تور کوش آداسی | جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
تور کوش آداسی | جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

مارماریس شهری بندری در ترکیه است که زیبایی‌های آن از نگاه برخی از گردشگران بیش‌تر است از زیبایی‌های شهر آنتالیا. سواحل مارماریس می‌توانند مکانی برای رها شدن از ملال‌ها و دلهره‌های زندگی آهنی در قرن بیست‌ویکم باشند. زیبایی و دلنوازی این شهر در کنار نزدیکی آن به ایران و از همه مهم‌تر عدم نیاز به ویزا برای سفر به ترکیه موجب شده‌اند که ایرانیان زیادی متقاضی سفر به مارماریس باشند. در صورتی که شما نیز به دنبال گذران چند روز و شب در مارماریس و لذت‌بردن از فضای بندری این شهر هستید می‌توانید از خدمات تور مارماریس ساحل شنی درخشان استفاده کنید.

شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ را در اختیار دارید تا بتوانید هر پرسشی که در راستای تور مارماریس دارید از کارشناسان ساحل شنی بپرسید و پاسخ جامع و کامل دریافت کنید. ضمناً از طریق همین شماره‌تلفن نیز می‌توانید نسبت به رزرو تور مارماریس اقدام کنید.

مختصری در باب شهر مارماریس

مارماریس شهری است از استان موغله. این شهر در جنوب غربی ترکیه واقع شده و شهری ساحلی برای دریای مدیترانه به شمار می‌آید. این شهر جمعیت زیادی ندارد، چیزی حول و حوش ۴۰ هزار نفر، اما اگر قرار باشد برای جمعیت این شهر از تعداد توریست‌ها نیز استفاده شود شاید بتوان چیزی حول و حوش ۴۰۰ هزار نفر را جمعیت این شهر اعلام کرد. ضمناً نام مارماریس برگرفته از سنگ‌های مرمر زیادی ست که در این شهر وجود دارند.

سواحل مارماریس فوق‌العاده اند، یادآور قصه‌ها و صحبت‌هایی اند که در ارتباط با بهشت گفته می‌شوند. مارماریس افزون بر ساحل، جاذبه‌های گردشگری دیگری نیز دارد که در ادامه در مورد آن‌ها صحبت خواهم کرد.

جاذبه‌های گردشگری مارماریس

۱- مارینا

تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

مارینا نام مرکزی ست در مارماریس که برای گردشگران ساخته شده. این مرکز هر آپشنی که گردشگران نیاز دارند را داراست. فروشگاه‌های مختلفی در مارینا وجود دارند که انواع و اقسام اجناس را ارائه کرده‌اند. در این منطقه چند رستوران هم وجود دارند و غذاهای مختلفی در آن‌ها قابل تهیه است. ضمناً اسکله‌ی مارینا هم در کنار آبشار این منطقه صفایی دیگر به آن بخشیده‌اند. کسانی که به موسیقی علاقه دارند نیز می‌توانند در محیط دنج این منطقه قدم بزنند و به موسیقی گوش دهند.

۲- ایچملر

تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

ایچملر نام یکی از سواحل مارماریس است و از زیباترین مناطق این شهر به شمار می‌رود. در این منطقه که قدم بزنید واقعاً حال و هوایی متفاوت را تجربه خواهید کرد. شن‌های زیبا، نخل‌های فوق‌العاده، تماشای غروب خورشید، هوای پاک در کنار آب نیلگون می‌توانند همه دست به دست هم دهند و روزی فراموش‌نشدنی برای شما بسازند.

ضمناً در این مکان، امکان قایق سواری و جت سواری و سایر ورزش‌های آبی وجود دارد. خبر خوب این است که می‌توان در این مکان از آفرود و خودروهای هیجان‌انگیز نیز استفاده کرد.

کافه‌ها و رستوران‌های زیادی هم در این منطقه هستند. ضمناً شرایط برای آن که بتوانید صدای امواج را بشنوید و به مطالعه‌ی یک کتاب خوب بپردازید نیز مهیا است.

۳- قلعه مارماریس

تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

قلعه مارماریس یکی از بهترین و مشهورترین مکان‌های دیدنی مارماریس است. این قلعه قدمت‌اش به چندین سده‌ی پیش و بنا به برخی گفته‌‌ها به ۵۰۰۰ سال پیش می‌رسد؛ اما یک بار در زمان اسکندر، یک بارِ دیگر در قرن شانزدهم و همچنین یک بار در همین ۴۰ سال پیش بازسازی شده است. در حال حاضر قلعه مارماریس به عنوان موزه استفاده می‌شود. ضمناً نمای بسیار خوبی هم به شهر و به دریای نیلگون دارد.

۴- دالیان

تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

حتماً اگر با تور مارماریس به این شهر سفر کردید، از دالیان هم دیدن کنید. دالیان منطقه‌ای ست در ۸۰ کیلومتری مارماریس، اما پر است از دیدنی‌های مختلف. این منطقه هم طبیعت زیبایی دارد، هم ساحل دارد، هم دریاچه و هم راه برای قایق‌سواری هموار است.

اگر می‌خواهید از طبیعت بسیار خوب مارماریس و نواحی اطراف آن لذت ببرید، حتماً از دالیان هم دیدن کنید.

۵- جزیره کلئوپاترا

تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

مکان عالیِ دیگری برای لذت‌بردن از طبیعت مارماریس! جزیره‌ی کلئوپاترا از بهترین مناطق ترکیه است. این جزیره بسیار زیباست و تلفیقی عالی از کوه و جنگل و دریا و ساحل است. با حضورتان در سواحل جزیره‌ی کلئوپاترا خواهید دید که شن‌های ساحل این جزیره تا به چه اندازه درخشان اند و دلفریب. همین امر است که موجب شده مسئولان این ساحل اجازه ندهند حتی یک شن از این ساحل را با خود ببرید. گفته می‌شود حتی امکان استفاده از حوله نیز در این جزیره نیست چراکه ممکن است شن‌های ساحل این جزیره به حوله بچسبند.

امکانات مناسبی  در سواحل جزیره‌ی کلئوپاترا وجود دارند و با حضورتان در این جزیره می‌توانید یک روز فوق‌العاده را سپری کنید. گفتنی است که جزیره کلئوپاترا در ۱۸ کیلومتری مارماریس قرار دارد.

۶- بازار بزرگ مارماریس

تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

بازار بزرگ مارماریس بازاری سرپوشیده است و نزدیک به ۱۰۰۰ مغازه در آن وجود دارند. بنابراین اجناس بسیار متنوعی در این بازار به فروش می‌رسند. البته این بازار یک مرکز خرید لوکس نیست اما در کل ارزش آن را دارد که یک الی دو ساعت در آن گشت و گذار داشته باشید. ضمناً قیمت اجناسی که در این بازار به فروش می‌رسند خیلی زیاد نیستند و این امر نیز می‌تاند نکته‌ای مثبت برای این بازار در نظر گرفته شود.

۷- کوه‌های مارماریس

تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

طبیعت مارماریس فوق‌العاده است و یکی از علل این امر وجود کوه‌های زیبا در اطراف مارماریس است. خوشبختانه در خود مارماریس چند شرکت هستند که از طریق آن‌ها می‌توان از تور برای رفتن به کوه‌ها استفاده کرد. در کوه‌های مارماریس می‌توان چشم‌اندازی باورنکردنی به مدیترانه و زیبایی‌های شهر مارماریس داشت. ضمناً آبشارهای متنوعی هم در دید و در دسترس هستند. اگر اهل طبیعت هستید و حال و هوایی دیگر با حضور در مارماریس تجربه می‌کنید، فرصت رفتن به کوه‌های اطراف مارماریس را از دست ندهید.

۸- پارک آبی مارماریس

تور مارماریس | جاذبه‌های گردشگری مارماریس

پارک آبی مارماریس، آتلانتیس نام دارد. این پارک یکی از بهترین پارک‌های آبی در سطح کشور ترکیه بوده و بزرگ‌ترین پارک آبی شهر مارماریس است. چنان‌که در تصویر می‌بینید، پارک آبی مارماریس کاملاً در ساحل قرار دارد و از همین رو هوای بسیار مطبوع و دلنوازی دارد. درون پارک نیز امکانات خوبی وجود دارند، از رستوران گرفته تا تخت‌های رایگان ساحل.

انواع و اقسام سرسره‌ها نیز در این پارک آبی وجود دارند. ضمناً کسانی هم که به کارهایی دیگر غیر از سرسره‌بازی علاقه دارند می‌توانند مشغول کارهای زیر شوند:

 • بولینگ بازی کردن
 • گلف بازی کردن
 • شنا در دریای مدیترانه
 • بهره‌بردن از تخت‌های رایگان ساحل اختصاصی پارک آبی آتلانتیس

مراکز خرید مارماریس

البته که کلیه‌ی جاذبه‌های دیدنی مارماریس صرفاً موارد فوق نیستند، اما به هر حال  در نوشته‌ای به این کوتاهی که صرفاً به جهت معرفی جاذبه‌های دیدنی مارماریس برای ترغیب‌شدن برای سفر به این شهر نوشته شده نباید توقع داشت که تک تک جاذبه‌های  این شهر معرفی شوند. اکنون که از معرفی مهم‌ترین و مشهورترین جاذبه‌های دیدنی شهر مارماریس فارغ شدیم، بد نیست نگاهی هم به مراکز خرید مارماریس داشته باشیم:

۱- مرکز خرید نتسل مارینا

این مرکز خرید یکی از بزرگ‌ترین و بهترین مراکز خرید در مارماریس است. در نتسل مارینا بیش‌تر به لوازم شخصی از جمله ساعت، ادکلن، لباس و جواهرات دسترسی دارید. مغازه‌های زیبا و لوکسی با تعداد نسبتاً زیاد در این مرکز خرید وجود دارند. ضمناً در بخشی از مرکز خرید چند کافه و رستوران نیز هستند. اگر با تور مارماریس به این شهر سفر کردید، شاید بد نباشد که از این مرکز خرید در منطقه‌ی بورلی‌هیلز دیدن کنید.

۲- مرکز خرید گیما

این مرکز خرید نیز به سبب آن که در اصلی‌ترین خیابان شهر مارماریس قرار دارد و دسترسی بدان آسان است، جزو مراکز خرید شلوغ است. تنوع جنس در این مرکز خرید نسبت به مرکز خرید نتسل بیش‌تر است.

۳- مرکز خرید کاراکان

این مرکز خرید نیز در اصلی‌ترین خیابان شهر بوده و فاصله‌ی اندکی با مرکز خرید گیما دارد. کاراکان نیز همچون گیما از فروشگاه‌های متنوع و متعددی برخوردار است.

۴- مرکز خرید پوینت

در راستای دو مرکز خرید قبلی، مرکز خرید پوینت قرار دارد. این مرکز خرید بزرگ‌تر از دو مورد قبل بوده و از امکانات بیش‌تری برخوردار است.

۵- مرکز خرید مارینا

مارینا، همان مرکزی که در بالا به عنوان اولین جاذبه‌ی گردشگری شهر از آن نام بردم، یک مرکز خرید بزرگ دارد. با حضورتان در این منطقه هم می‌توانید از امکانات گردشگری آن استفاده ببرید و هم آن که در مرکز خرید آن به گشت و گذار و خرید بپردازید.

چند نکته در ارتباط با سفر به مارماریس

 • در هر فصلی می‌توانید به مارماریس سفر کنید و از سفرتان لذت ببرید. اما این که بهترین زمان برای سفر به مارماریس چه زمانی است، موردی است که به خود شما بستگی دارد. در مارماریس نه خیلی تابستان‌ها گرم هستند و نه خیلی زمستان‌ها سرد اند.
 • ساعت رسمی مارماریس یک ساعت و نیم از ساعت تهران عقب‌تر است.
 • خوبی مراکز خرید مارماریس این است که اکثراً در مرکز شهر هستند. این در حالی است که مراکز خرید سایر شهرهای توریستی ترکیه اکثراً از یکدیگر فاصله‌ی زیادی دارند.
 • هزینه‌ی سفر شخصی به مارماریس نسبت به هزینه‌ی تور مارماریس تفاوت فاحشی دارد.

تور مارماریس

برای آن که بتوانید از جاذبه‌های گردشگری مارماریس دیدن کنید، بهترین و به‌صرفه‌ترین و امن‌ترین روش استفاده از تور مارماریس است. لیدری با تجربه در تور مارماریس در کنار شما خواهد بود و تمامی نکات لازم برای سفر به مارماریس را – چه قبل از سفر و چه در حین سفر – به شما خواهد گفت.

برای رزرو تور مارماریس می‌توانید تلفن را بردارید وبا شماره تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. کارشناسان ساحل شنی درخشان آماده‌ی دریافت تماس‌های شما در راستای رزرو تور مارماریس هستند. ضمناً هر سوالی که در ارتباط با تور مارماریس داشته باشید را هم می‌توانید از کارشناسان  ساحل شنی درخشان بپرسید.

برخی از خدمات ساحل شنی درخشان برای تور مارماریس عبارت اند از:

 • بلیط رفت و برگشت
 • هزینه‌های ورودی
 • اقامت در هتل
 • هزینه‌های حمل و نقل در مقصد
 • بیمه مسافرتی
 • لیدر تور فارسی زبان

ضمناً برای سفر به ترکیه نیازی به ویزا نیست، ولی پاسپورت باید حتماً بیش از ۶ ماه اعتبار داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در زمینه‌ی تور مارماریس با شماره تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =

ساحل شنی درخشان